Home » Lajme » Ganso e don vetëm Real Madridin

Ganso e don vetëm Real Madridin

Agjenti i Gansos e zbuloi këtë javë se Manchester United, Milan dhe PSG kishin qenë të gjitha në kontakt për sjelljen nrazilianin në Evropë në këtë sezon.

Megjithatë, agjenti Paolo Pucci, i cili është i afërt me vëllain e Gansos, Papito, këmbëngulë se Reali është destinacioni i preferuar i lojtarit.

“Djali është i lumtur në Santos dhe si ka mundësi që ai të marrë në konsideratë të luajë për një klub tjetër, ku ai luan tani. Nëse do të ndërrojë, Real Madridi është i vetmi ekip që luan një rol të veçantë në zemër të Gansos”, tha Pucci.

“A kushton vërtet 50 milionë euro?” – “Çmimi është bërë nga tregu. Ndoshta kjo do të ndodhë, por unë nuk mund të parashikoj asgjë”, tha ai.

H.H

Produced by nbc’s education nation project, the parent toolkit websitehas comprehensive resources and minute-long videos for parents of kids cheap essay at every age and grade

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress