Home » Lajme » Gent Cakaj “Nderi Preshevës dhe i gjithë Luginës”

Gent Cakaj “Nderi Preshevës dhe i gjithë Luginës”

Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, ka falënderuar Kuvendin Komunal të Bujanocit dhe të gjithë Luginën e Preshevës për vlerësimin e dhënë për punën e përbashkët të kryer deri më tani.

“Puna e kryer për Luginën e Preshevës, përtej detyrimit institucional, ka qenë nder i jetës së tij dhe se së shpejti do të marrë pjesë në çeljen e zyrave të Këshillit Kombëtar Shqiptar në Medvegjë”, ka shkruar Cakaj.

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch