Home » Lajme » Genta Ismajli, një vit e gjysmë pa mashkull

Genta Ismajli, një vit e gjysmë pa mashkull

Këngëtarja Genta Ismajli shprehet se ka një vit e gjysëm pa dalë me ndonjë mashkull.

 

“Është shumë e vërtetë, nuk e mbaj mend që kur nuk kam dalë me një mashkull, ndoshta bëhet një vit e gjysmë”, ka thënë ajo.

“Dua të jem me dikë, sepse të gjithë duan të jenë me një person special në jetë. Ende nuk e kam gjetur, nuk do dal në rrugë dhe të them: “Hej, hajde ti këtu”. Pra, nuk kam gjetur dikë që të më përshtatet”, pohoi këngëtarja.

After the students left, she commented on how http://paper-writer.org I asked the whole class a question, would wait just a few seconds, and then answer it myself

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress