Home » Lajme, Vendore » Gjykatat dhe prokuroritë diskutohen nga Grupi unitetit dhe qeveritarëve serb

Gjykatat dhe prokuroritë diskutohen nga Grupi unitetit dhe qeveritarëve serb

Gjykatat dhe prokuroritë janë diskutuar në mes liderëve politik shqiptarë dhe Sekretarti shtetërorë i Ministrisë së drejtësisë dhe administratës shtetërore Negja Jovanoviq .

 

rtvpresheva

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch