Goran Rakiq: Kemi vendosur t’i braktisim institucionet e Kosovës

Read Time:20 Second

Kryetari i Listës Serbe dhe njëherit ministri për Komunitete dhe Kthim në Qeverinë e Kosovës, Goran Rakiq, pas supsendimit të drejtorit të Policisë së Kosovës në Mitrovicën e Veriut, Nenad Gjuriq, ka caktuar për të shtunën një takim urgjent me të gjithë përfaqësuesit e serbë, ku do të propozojë që të gjithë serbët të largohen nga institucionet e Kosovës në Veri, duke filluar nga ai personalisht.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Previous post Ramush Haradinaj: Kurti mund të rrëshqas në tradhti
Next post Ardita Sinani përshëndetë arritjen e marrëveshjes për njohjen e diplomave