Home » Lajme » Grupet e Ligës së Kampionëve

Grupet e Ligës së Kampionëve

Tashmë ka përfunduar shorti që i ka rradhitur emrat e 32 klubeve në tetë Grupe.

Grupi më i fortë pritet të jetë ai H pasi përballë do të jenë Barcelona dhe Milani.

Grupi A

1- Bayern Munich
2- Villareal
3- Manchester City
4- Napoli

Grupi B

1- Inter
2- CSKA Moscow
3- Lille
4- Trabzonspor

Grupi C

1- Manchester United
2- Benfica
3- Basel
4- FC Otelul Galati

Grupi D

1- Real Madridi
2- Lyon
3- Ajax
4- Dinamo Zagreb

Grupi E

1- Chelsea
2- Valencia
3- Bayer Leverkusen
4- KRC Genk

Grupi F

1- Arsenal
2- Marseille
3- Olympiacos FC
4- Borussia Dortmund

Grupi G

1- Porto
2- Shakhtar Donetsk
3- Zenit St. Petersburg
4- Apoel FC

Grupi H

1- FC Barcelona
2- AC Milan
3- FC Bate Borisov
4- Plzen

Make sure that the curriculum works for your students, and make sure that it scales to the entire https://www.pro-essay-writer.com school

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch