H𝐀𝐏𝐀𝐓 𝐄 𝐀𝐏𝐋𝐈𝐊𝐈𝐌𝐈𝐓 𝐎𝐍𝐋𝐈𝐍𝐄 𝐍Ë 𝐔-𝐀𝐋𝐁𝐀𝐍𝐈𝐀

Read Time:34 Second

Aplikoni në U-Albania dhe përzgjidhni “𝐊𝐨𝐥𝐞𝐠𝐣𝐢 𝐔𝐧𝐢𝐯𝐞𝐫𝐬𝐢𝐭𝐚𝐫 𝐈𝐧𝐬𝐭𝐢𝐭𝐮𝐭𝐢 𝐊𝐚𝐧𝐚𝐝𝐞𝐳 𝐢 𝐓𝐞𝐤𝐧𝐨𝐥𝐨𝐠𝐣𝐢𝐬ë”
si një nga 10 preferencat tuaja dhe zgjidhni programin që dëshironi të studioni.
Kujdes, edhe nëse nuk e keni vendosur akoma se ku do të vazhdoni studimet, zgjidhni KU “IKT”

mes preferencave tuaja, në menyrë që të rezervoni për t’u regjistruar në CIT.

Aplikimet janë të hapura në datat 𝟐𝟗 𝐊𝐨𝐫𝐫𝐢𝐤 – 𝟑 𝐆𝐮𝐬𝐡𝐭!

Suksese në aplikimin tuaj! Nëse keni nevojë për suport, na kontaktoni:

+355 67 40 42 042 / +355 67 40 42 040

info@cit.edu.al

Porcelan, Rr.Xhanfize Keko Nr.12

(Kompleksi Xhura, pranë TV Klan) Tiranë – Albania

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Previous post Ja si e kam paralajmëruar rrënimin e PD-së së  Shqipërisë dhe LDK-në e Kosovës që para 6 viteve 
Next post BE-Kosovës: Të shpallen zgjedhjet në veri “sa më shpejt”