Home » Lajme » Hasani: Shkëndija do të mund Partizanin, njësoj si Flamurtari i Vlorës

Hasani: Shkëndija do të mund Partizanin, njësoj si Flamurtari i Vlorës

Të hënën në mëngjes ekspedita e Shkëndijës braktis bazën stërvitore Ramingshtajnë të Austrisë dhe ia mësyu kryeqytetit serb, Beograd, ku të mërkurën (ora 20:45) e zhvillon ndeshjen e parë kundër Partizanit, në kuadër të javës së dytë eliminatore të Ligës së kampionëve. 

Ferhan Hasani lojtari më i mirë i Shkëndisë për sezonin e kaluar ka thënë përgatitjet e skudarës kanë shkuar sipas planit të paraparë nga stafi teknik. Kemi punuar me një seriozitet të madh për ndeshjen me Partizanin në Beograd. Jam teper i kënaqur nga këto përgatijte dhe me lojërat që i kemi zhvilluar në Austri.Ne presim të dalim fitues nga dy ndeshjet që do t’i zhvillojmë, në Beograd dhe Shkup. Synimi ynë është ta eliminojmë Partizanin ka thënë lojtari më i mirë i Shkëndisë Ferhan Hasani.

Hasan Hasani

Strengthen your resume be sure to put time and effort write my essays for http://writemyessay4me.org/ into your resume

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress