Home » Lajme » Havier Klemente, kandidat për pankinën kuqezi

Havier Klemente, kandidat për pankinën kuqezi

Pas përjashtimit të Besnik Hasit nga lista e trajnerëve pretendentë për të marrë drejtimin e përfaqësueses kuqezi, FSHF ka rifilluar kërkimet për të gjetur pasardhësin e Kuzhes.

Burime të sigurta në FSHF pohojnë se në adresë të këtij institucioni ka ardhur CV me emrin e madh të futbollit spanjoll, Havier Klemente. 61-vjeçari ka luajtur si sulmues tek skuadra e Atletiko Bilbaos ndërkohë që si trajner ka drejtuar skuadra me emër në Spanjë dhe Europë si Espanjol, Atletik Bilbao, Atletiko Madrid apo dhe Olimpik Marsejë.

The kids should see this is a website where a mom and her children highlight great videos cheapest essays online that you and your students should see

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch