Home » Kulturë, Lajme » “Huligan” – projekti më I ri nga Don ProbleMC

“Huligan” – projekti më I ri nga Don ProbleMC

Rap artisti tetovar I cili është duke lënë gjurmë në skenën e muzikës, sapo ka lansuar projektin e tij më të ri “Huligan”

 

Driton Iljazi I njohur si “Don ProbleMC” rikthehet fuqishem me projektin më të ri, pas një pauze që pati pas publikimit të projektit “Striiing” në muajin Prill.

 

Duke parë që talenti I tijë vlersohet çdo ditë më tepër, Doni premton që do të jetë më aktiv duke lansur projekte të reja për ti dhuruar rap skenës muzikë kualitative dhe profesionale.

 

Bashkangjitur e gjeni edhe linkun e kënges më të re.

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch