Home » Lajme, Vendore » Hulumtim i realizuar nga agjensioni i pavarur “Stratedzhik Konsalting”

Hulumtim i realizuar nga agjensioni i pavarur “Stratedzhik Konsalting”

4 Responses

 1. Genjeshtra thotë:

  Hahaha cfar hulumtimi,haha. Mos eshte pronar i kesaj organizate qe ka bo hulumtimi Nexhat Beluli a? Ani ne Presheve ju kish dal qe Pdsh do ti mer 99% te votave dhe une menjeher i besova haha

 2. Po,po, gjithcka do të dale se osht e nexhat belulit, at kalin kur kish pas fillue ta haje ujku , kali kishte thon se osht ondërr, edhe ju që me 6 maj pe mbledhi bostanin po mendoni hala se jeni tu pa ondërr, he gjunaha e gjunaha, nuk jeni tu e par se cka osht tu ju gjet…

 3. besimtari thotë:

  Eselamu alejkum

  Nime gjunaha, po si more po merreni me rrena e dokrra ! ska send as prej juve…

  Ue selam

 4. besimi thotë:

  nese ja hap gropen dikujt , dije se vet ke me ra ne at grope ,,, as qe ekziston kjo far stretedzik konstalting ,,, ne serbi jo qe merrne sajtin kshyrne se ku gjendet http://mintportal.bvdep.com/MintPortal-LJKKDIJIEIBICIEICIIIBIAIAIAI.urk

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress