Home » Lajme » Igli Tare: Gjatë javës mund të vendoset për Canën

Igli Tare: Gjatë javës mund të vendoset për Canën

Drejtori sportiv i Lazios, Igli Tare, ka thënë se gjatë javës mund të vendoset për transferimin e Lorik Canës.

Lazio ka kohë që po e kërkon futbollistin e Galatasarayt. “Nuk e kam të lehtë të flas për Lorikun të cilin e kam mik dhe bashkatdhetar. Është një lojtar i madh. Ne po presim. Mund të jenë ditë shumë të rëndësishme këto që po vijnë. Por të presim dhe të shohim se si do të shkojnë gjërat”, ka thënë Tare të dielën,shkruajnë mediumet italiane. Tare e Cana kanë luajtur së bashku në Kombëtaren e Shqipërisë.

Hasan Hasani

In the comments below, please tell us your thoughts about and experiences buy cheap essays online with financial mentoring

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress