Home » Lajme » INFORMATË: U pranuan katër nxënës me burse universitare në Universitetin Ballkanik të Shkupit

INFORMATË: U pranuan katër nxënës me burse universitare në Universitetin Ballkanik të Shkupit


Pas testit të mbajtur më datë 09.06.2011 dhe marrëveshjes ndërmjet Komunës së Preshevës dhe Universitetit Balkanik nga Shkupi, të nënshkruar në mes Kryetarit z.Ragmi Mustafa dhe Rektorit, janë pranuar katër nxënës për studime në këtë Universitet.

Regjistrimi do të bëhet nga java e ardhëshme pran sporteleve te Administratës së Universitetit.

Nxënësit e pranuar janë:

  1. Dhurata Nebiu
  2. Granit Kasumi
  3. Limon Kamberi
  4. Tefik Shaipi

Të njejtit do të ndjekin një vit të plotë si vit përgaditor (gjuha angleze etj…) si dhe 4 vitet e studimeve të rregullta të gjitha pa pages.

Fituesve të bursës Kryetari dhe Kabineti I tijë i urojnë suksese të mëtutjeshme

 

NJOHTON KABINETI I KRYETARIT TË KOMUNËS, PRESHEVË

 

Preshevë,

16.06.2011

 

Whether you’re using an online profile-building tool or creating a traditional resume, make a point of showcasing any accomplishments, professional homework helper development, or skills that you have

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch