Home » Lajme » Inter ka filluar negociatat për shkëmbimin Mariga -Bastos

Inter ka filluar negociatat për shkëmbimin Mariga -Bastos

Inter dhe Lyon janë duke punuar në këto orët e fundit për një marveshje që do të çojë në shkëmbimin e lojtarëve Mariga –Bastos.

Inter i ka ofruar Lyonit mesfushorin McDonald Mariga për shërbimet e mbrojtësit të krahut Michel Bastos.

Perpos Marigas Interi Lyonit do ti ofroj edhe para për shërbimet e Bastos.

Për Bastos interesim  ka shfaqur edhe Juventus, por duket që inter është shumë pranë tij.

H.H

Monitoring is what we do to prevent find out more something bad happening to them

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch