Home » Lajme » Interi refuzon ofertën e Anzhit për Eto’o

Interi refuzon ofertën e Anzhit për Eto’o

Interi edhe zyrtarisht ka refuzuar ofertën e skuadrës ruse,Anzhi për sulmuesin Samuel Eto’o.

Oferta thuhet se ishte mjaftë e vogël dhe Interi asesi nuk e pranoi me atë shumë.

Tani edhe agjenti i sulmuesit kamerunas ka deklaruar se Interi dëshiron që shuma të rritet.

Diese jedoch schrieb conchita wurst nicht selbst, sondern engagierte, wie viele andere http://www.best-ghostwriter.com/ prominente auch, eigens zu diesem zweck einen begabten autor

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress