Home » Intervistë, Lajme » Intervistë me analistin nga Kosova Nexhmedin Spahiu

Intervistë me analistin nga Kosova Nexhmedin Spahiu

Intervista në lidhje me situatën politike dhe situatën e krijuar nga COVID 19 në Kosovë

Radio Kontakt

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2020 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch