Home » Lajme » Isa Mustafa të mendoj mirë se çfar mund të ndodhë

Isa Mustafa të mendoj mirë se çfar mund të ndodhë

Ali Hertica1Anëtari i kryesisë së LDD-së Mr.Ali Hertica edhe një herë ju bënë thirrje të gjitha instancave shtetërore e posaqërisht Kryeministrit të Kosovës Isa Mustafes , që të jenë shumë të kujdesshëm ndaj kërkesave të qytetarëve dhe shoqëris civile, ku mos të lejon të dal situata jasht kontrollit pa pas nevoj, ku duhet gjithësesi të largohet Jabllanoviqi sespe ka fy rënd  nënat dhe Kosovën, që mos te bëhet von dikur.

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress