Home » Sport » Kaka në shënjestër të Çelsit

Kaka në shënjestër të Çelsit

Asi brazilian i Real Madridit, Leite Kaka është në shënjestër të skuadrës angleze, Çelsi.

“Mirror”, të enjten raporton se “blutë” e Londrës, do të bëjnë përpjekjet që gjatë afatit të janarit të sjellin në “Stamford Brixh”, brazilianin.

Raportohet se Real Madrid, kërkon 35 milionë euro për ish-yllin e Milanit. Kaka në këtë sezon të garave ka treguar formë të mirë dhe ende nuk është e qartë nëse trajneri Hoze Murinjo, do të pranojë shitjen e brazilianit.

H.H

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch