Home » Lajme » Këngëtarja Kurti u martua në Xhami

Këngëtarja Kurti u martua në Xhami

Këngëtarja e njohur e Kosovës, Teuta Kurti dhe i fejuari i saj, Dardan Luta, martesën e tyre e kanë kurorëzuar edhe në Xhami në Pejë, prej nga është Daradani.

Ata kanë dëgjuar nga hoxha obligimet që kanë në martesë, dhe pjesa e Xhamisë ka qenë vetëm një prej pjesëve të martesës së tyre.

However, his suggestions are worth considering, and help to write an essay he can be entertaining –so take a look

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch