Home » Lajme » Klubet angleze, spanjolle dhe italiane kërkojnë Lucho Gonzalez

Klubet angleze, spanjolle dhe italiane kërkojnë Lucho Gonzalez

Agjenti i mesfushorit të Marseillet, Lucho Gonzalez ka konfirmuar se klubet angleze, spanjolle dhe italiane janë duke kërkuar që të transferojnë klientin e tij.

“Unë do të jem në Francë të martën për të diskutuar rreth shitjes së klientit tim”.

“Ne kemi biseduar me klubin dhe do të bëjmë atë që është më e mira për lojtarin. Për momentin klubet angleze, spanjolle dhe Italiane janë në garë për klientin tim”, konfirmoi agjenti i lojtarit.

By year three, you’ll look like a radical that has http://homework-writer.com/ been pulling this off effortlessly for years

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch