Home » Lajme, Vendore » Kryetari i Komunës së Preshevës z.Ragmi Mustafa, sot po qëndron në Prishtinë

Kryetari i Komunës së Preshevës z.Ragmi Mustafa, sot po qëndron në Prishtinë

INFORMATË

 

Kryetari i Komunës së Preshevës z.Ragmi Mustafa, sot po qëndron në Prishtinë ku do të takohet me Ministrin e  Punëve të Jashtme z.Enver Hoxhaj, si   dhe një takim që do ta zhvillojë në Universitetin e Prishtinës.

 

NJOFTON KABINETI I KRYETARIT, PRESHEVË

PRESHEVË

21.12.2012

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch