Home » Lajme, Vendore » Kryetari i Kuvendit Sami Salihu viziton Dr. Zijadin Selën në Tetovë

Kryetari i Kuvendit Sami Salihu viziton Dr. Zijadin Selën në Tetovë

Kryetari i Kuvendit Komunal te Presheves, Sami Salihu, gjate dites se sotme qendroi ne Tetove me c’rast vizitoi liderin Zijadin Sela i lenduar ne ngjarjet e fundit ne Maqedoni. I prekur nga gjendja e rende e kryetarit Sela dhe ngjarjet e fundit ne vend Kryetari i Kuvendit komunal te Presheves, Sami Salihu, shprehu mbeshtetje ndaj ti duke i uruar sherim sa me te shpejte dhe rikthim ne skenen politike te vendit. Edhe perkunder gjendjes se rende shendetesore Zijadin Sela me ekipin e tij priten Kryetarin e Kuvendi Z. Sami Salihu. Në fund, kryetari i LR PDSH-së Zijadin Sela falenderoi përzemërsisht Kryetarin e Kuvendit Komunal zotëri Sami Salihun për vizitën dhe mbështetjen e cila për zotin Sela ishte mjaft domethënëse.

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch