Home » Lajme, Vendore » Kryetari i Preshevës, Arifi shpërndau kontrat për përfituesit e subvencioneve në bujqësi

Kryetari i Preshevës, Arifi shpërndau kontrat për përfituesit e subvencioneve në bujqësi

Kryetari i Komunës së Preshevës, z. Shqiprim Arifi, sot ka bërë shpërndarjen e kontratave për përfituesit e subvencioneve që ka ndarë Komuna për këtë vit për bujqit e Preshevës. Kryetari Arifi para të pranishmëve ka mbajtur dhe një fjalë rasti.
Shuma e mjeteve për këtë vit është 20 mln dinarë dhe gjithsejt janë 189 përfitues.

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch