Home » Lajme » Kryetari Mustafa dje u takua me Presidentin e këshillit Shqiptaro-Amerikan z.Avni Mustafaj

Kryetari Mustafa dje u takua me Presidentin e këshillit Shqiptaro-Amerikan z.Avni Mustafaj

I N F O R M A T Ë

Gjatë vizitës së Kryetarit të komunës së Preshevës në New York, dje u takua me Drejtorin e këshillit ekzekutiv përkatësisht Presidentin e  këshillit Shqiptaro-Amerikan z.Avni Mustafaj e Martin Shkreli, para organizimit të darkës Gala. U bisedua rreth problemeve politike dhe koordinimit të të agjendës për takime në ditet e radhës me Senator, Kongresmen dhe Ambasador, dhe miq të tjerë Amerikan të Shqiptarëve.

NJOFTON KABINETI I KRYETARIT, PRESHEVË

Mustafa - Mustafaj-2Mustafa - Mustafaj-1

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress