Home » Lajme, Vendore » Kryetarja e Komunës, znj.Ardita Sinani paraqet para të zgjedhurve të qytetarëve “Master planin”

Kryetarja e Komunës, znj.Ardita Sinani paraqet para të zgjedhurve të qytetarëve “Master planin”

Kryetarja e Komunës së Preshevës, Ardita Sinani paraqet para këshilltarëve të Kuvendit Komunal “MASTER PLANIN” e saj, për sigurimin e vazhdueshëm të ujit të pijshëm, pastrimin e ujërave të zeza dhe zgjidhjen e menaxhimit të mbeturinave .

Postimi i znj. Sinani:

MASTER PLANI im për sigurimin e vazhdueshëm të ujit të pijshëm 🚰, pastrimin e ujërave të zeza 🕳 dhe zgjidhjen e menaxhimit të mbeturinave 🚮.

#PreshevaEgjelbër

#Deponia#Mjedisi#ParkingjetPublike

https://fb.watch/6cM3XOQptU/

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch