Home » Lajme, Rajonale » Kumanovë – OSBE hynë në Lagjen e Trimave

Kumanovë – OSBE hynë në Lagjen e Trimave

OSBEKatër vetura me pjesëtarë të OSBE-së, sapo kanë hyrë në Lagjen e Trimave në Kumanovë.

Ekipet monitoruese të OSBE-së pritet të mbikëqyrin se çfarë ka ndodhur këto 24 orë të fundit në këtë vend.

Alsat, raporton se pas kësaj pritet që situate të normalizohet dhe banorëve të Kumanovës të ju lejohet të kthehen në shtëpitë e tyre.

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress