Home » Vendore » KUSH PO TENTON TË NA NDAJË E PËRÇAJË?!…

KUSH PO TENTON TË NA NDAJË E PËRÇAJË?!…

Agjencia e Lajmeve www.medvegjaere.net, tash e një kohë po përballet me një bllokadë të një grupi medvegjasish, të cilët thirren se janë për një bashkim dhe bashkëpunim të medvegjasëve. Ata po e anashkalojnë me shkrime të veta portalin tonë duke tentuar që të bëjnë përçarje si në mes portaleve tona, ashtu edhe të subjekteve politike dhe gjithçka që është kombëtare. Dihet se kush çka ka bërë. Mos na shtrëngoni që t’ua heqim ‘maskën’.

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress