Home » Lajme » LAJMËRIM

LAJMËRIM

Lajmërohen  adhuruesit e fjalës së shkruar artistike se të premten, më 22 korrik 2011, me fillim në ora 10:00, në Sallën e kuqe të Shtëpisë së Kulturës në Bujanoc, bëhet promovimi i përmbledhjes me poezi “Ndajfoljet e vendit”, të autorit Adnan Mehmeti, nga Letovica, Komuna e Bujanocit, i cili punon dhe vepron në Amerikë.

 

Në këtë promovim do të marrin pjesë përfaqësues të jetës kulturore nga Bujanoci, Presheva, Gjilani e Prishtina.

 

Pjesëmarrja është e mirëseardhur.

When it comes to the actual bank operations, your best bet will be a credit union or a local cheap essay bank with a vested interest in your community

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch