Home » Lajme » Libri i dytë elektronik i Fahri Xharrës

Libri i dytë elektronik i Fahri Xharrës

Libraria elektronike :”Filozofia Urbane” në Prishtinë e leshoi në qarkullim virtual librin e dytë elektronik të publicistit të njohur nga Gjakova  Fahri Xharra me titull ” E vërteta historike- Shqiptarët Ortodoks të Maqedonisë ”
Libri shkarkohet falas duke klikuar në linkun e me poshtëm:
http://www.librariaelektronike.com/lexo/85
Libri është vazhdimësi e punës së palodhur të publicistit Fahri Xharra.

Libri i parë i tij elektronik ”Antika e mohuar” është pritur shumë mirë nga lexuesit shqiptarë të tërë botës ,deri në Argjentinën e largët ; dhe i ka pasur gat 40 000 shkarkime (dounlodime).

Autorin e përgëzojmë për punën e tij të sukseshme.

Libri i Fahri Xharres

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress