Home » Shëndetësi » Ligjeratë gjinekologjike në Preshevë , ora 13:00 në amfiteatrin e RTP

Ligjeratë gjinekologjike në Preshevë , ora 13:00 në amfiteatrin e RTP

Kabineti mjeksiseGjej kohë, kontrollo shëndetin tend sot, gëzohu me të afërmit e tu nesër, është motoja e fushatës dhe edukimit të  grave vetëm përmes vizitave mjekësore e organizuar nga V+O Komunikejshën.  Lidhur me këtë aksion edukativo-shëndetësor nesër nga ora 13 do të mbahet ligjëratë për gra në hapësirat e Radiotelevizionit Presheva. Fushat anë fjalë përkrahet  nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria e Zvicrës  për mes program it  të partneritetit  evropian  me komunat EU Progres. /RTP/

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch