Home » Lajme, LPD, Vendore » LPD: PËRGËZIME ME RASTIN E LIRIMIT TË RAMUSH HARADINAJ DHE ISH KOMANDANTËVE TË TJERË TË UÇK-SË NGA TRIBUNALI I HAGËS

LPD: PËRGËZIME ME RASTIN E LIRIMIT TË RAMUSH HARADINAJ DHE ISH KOMANDANTËVE TË TJERË TË UÇK-SË NGA TRIBUNALI I HAGËS

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch