Home » Lajme, LPD » LPD RIAKTIVIZOHET EDHE NË PRESHEVË

LPD RIAKTIVIZOHET EDHE NË PRESHEVË

Lëvizja e Progresit Demokratik                                                 

Rr. e Kosovës, nr.54

17520 Bujanoc

Data: 16.03.2012

 

Kumtesë

 

 

LPD RIAKTIVIZOHET EDHE NË PRESHEVË

 

Lëvizja e Progresit Demokratik, me rastin e zgjedhjeve të reja  u riaktivizua edhe në Preshevë, duke ia mundësuar elektoratit që të ketë mundësi të votojë për këtë subjekt politik.

Riaktivizimi i LPD-së në Preshevë, vjen pas kërkesave të shumta të elektoratit preshevarë, takimeve dhe konsultave për aktivizimin e këtij subjekti politik, me në krye profesor Alifet Nuredini, këshilltar komunal dhe Milazim Shabani, anëtar i këshillit komunal në Preshevë.

 

NGA KRYESIA E LPD-së

Jonuz Musliu – kryetar

_________________

One Response

  1. une thotë:

    o citu partit si lksh-lpd-rd keto jan krejt partija motra apo ma drejt SATELITE te pdsh-s, nuk ka hajr pi ktynve…

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch