Home » Lajme » Lucio drejt Ligës Premier?

Lucio drejt Ligës Premier?

Chelsea dhe Manchester City mund të jenë destinacionet e ardhshme për Lucion në rast se ai vendos të largohet nga Interi, gjithnjë sipas agjentit të tij Alessandro Lucci.

“Unë isha në Londër për t’u takuar me disa klube, pasi mendoj se është mirë për nja agjent profesional që ta zgjerojë vizionin në treg. Mund të ketë mundësi për Julio Sergion ashtu si për Lucion. Ka gjasa që të ndodhë diçka”.

“Mendoj se për momentin Lucio është i lumtur te Interi, por ne do ta ri vlerësojmë situatën pas pak kohësh. Është pa pjekuri nëse flasim për këtë tani”, deklaroi agjenti.

Imagine a write my essays workspace where students are collaborating live with peers around the world, manipulating virtual objects right in front of them

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress