Home » Lajme, Vendore » Lutfi Haziri ka folur sot për Luginën / video/

Lutfi Haziri ka folur sot për Luginën / video/

Ai i tha portalit të ri `Pista.news`, se zgjidhja e problemit të Kosovës Lindore është kauzë e tij, nga e cila nuk lëviz dhe nuk tërhiqet për asnjë çmim.

Ai thotë se ajo çka u është bërë atyre për vite të tëra nga Serbia, është padrejtësi politike dhe Kosova ua ka borxh që t`ua zgjidhë problemin.

 

 

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch