Home » Lajme » M.City – Mancini mohon interesimin për Sneijder

M.City – Mancini mohon interesimin për Sneijder

Roberto Mancini hodhi poshtë sygjerimet se Manchester City , janë të interesuar në Yllin e Interit Wesley Sneijder.

Gazeta italiani ‘Gazzetta dello Sport‘ të shtunën në një artikull , kishte shkruar se Sneijder është i gatshëm ti bashkohet Manchester City-t , në një marrëveshje prej 36.000.000 Euro , Por Manchester City hodhi poshtë raportin , dhe disa orë më vonë këtë e ka mohuar zyrtarisht edhe Roberto Mancini.

“Jo” tha Mancini , “Nuk është e vërtet , ai është një lojtar i Inter Milan , në nuk kemi foluar asgjë në lidhje me të. Ndërkohë , Mancini tha se pritet që Carlos Tevez ti kthehet trajnimit për sot.

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress