Home » Lajme » Mata përshëndetet me shokët, udhëton në Londër

Mata përshëndetet me shokët, udhëton në Londër

Ylli i Valencias, është përshëndetur me shokët e tij para se të udhëtoj në Londër ku do t’i kryej testet e tij mjekësore te klubi i ri, Chelsea.

“Duke udhëtuar për në Londër që të kryej testet mjekësore, dhe t’i them bashkëlojtarëve ‘lamtumirë’ pasi e keni merituar plotësisht… Faleminderit shumë”, postoi Mata në Twitterin e tij zyrtar. Mata tashmë është transferuar te Chelsea por asnjë klub ende nuk e ka bërë të ditur shumën për të cilën është bërë ky transferim.

How can you teach financial http://essayprofs.com literacy in your school

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress