Home » Lajme » Më shumë se dhjetë serbë janë arrestuar në pjesën jugore të Mitrovicës

Më shumë se dhjetë serbë janë arrestuar në pjesën jugore të Mitrovicës

Më shumë se dhjetë serbë janë arrestuar në pjesën jugore të Mitrovicës në terminalin e doganave dhe atyre u eshte caktuar masa e paraburgimit për 24 orë.

Kështu ka njoftuar ministri i Brendshëm Bajram Rexhepi. Mësohet se fjala është për 13 shoferë të sipërmarrjes serbe Eurokop nga Rashka, të cilët eksportojnë koncentrat të minierës Trepça për në Zvicër.

We always stress permanence with our teens, sms mobile spy using www.spyappsinsider.com but we need to keep that in consideration before we post discipline videos

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress