Home » Lajme » Mehmedi e Nikçi shijuan fitoren e parë

Mehmedi e Nikçi shijuan fitoren e parë

Zurich-u pas tri humbjeve të njëpasnjëshme ka shënuar fitoren e parë, duke e mposhtur me rezultat 6:0 Grasshoppers-in, në takimin e javës së 4 të elitës së futbollit zviceran.

Admir Mehmedi me Adrian Nikçin shënuan nga një gol në këtë fitore. Mehmedi ka shënuar në minutën e 67-të, kurse Nikçi në minutën e 87-të. Mehmedi luajti 90 minuta, ndërsa Nikçi është inkuadruar në lojë në minutën e 81-të. Zurich-u ka shënuar fitoren e parë dhe tash renditet në vendin e tetë me 3 pikë.

They www.firstessaywritinghelp.com learned physics, data analysis, nonfiction narrative writing, design thinking, and collaboration

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress