Home » Lajme » Milan, Pato 1 muaj larg fushave

Milan, Pato 1 muaj larg fushave

Alexandre Pato, sulmuesi i Milanit, do të qëndrojë larg fushave për 1 muaj.

Klubi kuqezi, nëpërmjet një komunikate të publikuar në faqen zyrtare në internet, bën të ditur se braziliani iu nënshtrua vizitave mjekësore të enjten dhe këto vizita kanë nxjerrë në pah një dëmtim në muskulin e kofshës së këmbës së djathtë.

Pato u dëmtua në minutën e 18 të ndeshjes Milan-Udinese dhe i shtohet listës së gjatë të të dëmtuarve në skuadrën e Milanit.

“Nuk kam çfarë të them”, është shprehur Adriano Galliani pas diagnozës.

Më parë, Galliani pati shprehur shqetësim për dëmtimin e sulmuesit.

“Këtë mëngjes kam kryer një takim me trajnerin, përgatitësin atletik dhe mjekët për të kuptuar se si ky djalë i cili në 2008-n dhe 2009-n nuk ka patur asnjë problem, tani është ndalur për problemin muskulor të radhës”, kishte deklaruar Galliani, në pritje të analizave të brazilianit.

You can limit the people who can post on their http://www.spying.ninja timeline, and enable the review setting which allows your teen to know who and when people tag them, and if they want it to appear on their timeline

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress