Home » Lajme, Vendore » MNF SECURITY- Vjen me Ofertë speicale verore

MNF SECURITY- Vjen me Ofertë speicale verore

Të nderuar qytetarë të Luginës tonë MNF Security ju shpallë ofertat dhe zbritjet eksluzive për muajt e verës.
Duke filluar me zbritjet nga muaji Qershor e deri në Shtator të këtij viti. Nxitoni dhe përfitoni përmbledhjen e ofertave për banesa,lokale afariste,biznese të vogla,shtëpi private etj.
Dhuratat speciale në këto muaj do të jenë të produkteve më të avancuara që do të kushtojnë pak por përfitoni shumë.
Më e reja vjen me pajisjen e sistemit ,,ELDES SECURITY SYSTEM’’ I cili përfshin centrallën ( Epir 3 ) së bashku kryen funksionin centrallë dhe sensor.

Duke pasur në vete gjithashtu 2 Senzora ( Ewp 2 ) plus 1 Telekomand ( Ewk 2).

Por prisni , këtu nuk mbaronë kjo ofertë vazhdon edhe me Sirenën ( IM-103 e mbrendshme). Të gjitha këto paisje do të kushtojnë vetëm 299 euro të cilët paguhen vetëm një herë dhe kuptohet montimi si gjithëherë është falas.

Me paisjet më të larta në kualitet dhe me një çmim mahnitës do të mund të siguroni objektin tuaj për vetëm 240 euro në vit apo 24 euro në muaj.
MNF SECURITY zgjedh më të mirën për objektin tuaj.!
Ideale për një sigurim të pronës tuaj. Që ti kalojmë ditët e nxehta së bashku por në siguri të lartë.

Ju mirëpresim të gjithve në zyrën tonë në fshatin Rahovicë.
Mos harroni që të parët kanë gjithnjë zgjidhjen më të mirë.
SIGURIA JUAJ PRIORITETI YNË
Kontakt: +381 63 7100710
017 710 0 71
017 710 0 710
Ose vizitoni faqen www.mnfsecurity.com
office@mnfsecurity.rs

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch