Home » Lajme » Mourinho:Kur kam ndeshje të mëdha nuk flej

Mourinho:Kur kam ndeshje të mëdha nuk flej

Jose Mourinho thot se nuk më zë gjumi kur kemi ndeshje të mëdha e sidomos kur luajmë ndonjë ndeshje finale.

Shembull mabaj mend me Interin para gjysmëfinales dhe Finales së Liges së Kampionëve nuk më zinte gjumi,kaloja natën duke shikuar videot e kundërshtarëve tanë.Kjo ishte një ëndërr për Interin dhe për lojtarët që kisha”

”Poashtu edhe me Realin kur kemi ndeshje të mëdha mendoj vetëm për kundërshtarin dhe nuk flej”, kishte thënë Mourinho.

Like blogger, google sites also allows you writing better essays to remain in the gafe ecosystem

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress