Home » Lajme » Muaji i Solidaritetit 2011

Muaji i Solidaritetit 2011

2 Responses

  1. Google-ch thotë:

    Tash e sa vite më pëlqejnë këto aksione të këtij fondi, por kisha dashtë me e dijtë a është e kufizuar lartësia e kontributit për këtë aksion. Ju uroj sukses

  2. adnan.i thotë:

    E falenderoj personalisht zotriun qe e vlereson punen fondit separi kurse sa i perket lartesis se kontributit ne kete aksion sidomos nuk eshte e kufizuar, kete mund ta vereni ne webfaqen tone te http://www.fondihumanitar.ch pra me shkurt kemi bashkeatdhetar qe marrine pjese me 10 chf e i fundit qe e kam ne kujtese me 600 chf,ju lutem secili e gjen veten mbrenda mundesise dhe shpirtit qe ka me respekt A.Imeri

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress