Home » Lajme, Vendore » Mustafa e Arifi takojnë Ministrin e Arsimit të Republikës së Kosovës

Mustafa e Arifi takojnë Ministrin e Arsimit të Republikës së Kosovës

Mustafa e Arifi dhe Ram BUJAKryetari i Komunës së Preshevës dhe ai i Bujanocit takuan Ministrin e Arsimit të Republikës së Kosovës me ç’rast dorëzuan kërkesën për kuotat për këtë vit universitar në fakultetet e Kosovës për studentët e rinjë nga Kosova Lindore.

 

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch