Home » Lajme » Napoli dëshiron Shaqirin

Napoli dëshiron Shaqirin

Pas Blerim Xhemalit, skuadra italiane e Serie A, Napoli, e dëshiron edhe një tjetër shqiptar. Bëhet fjalë për sensacionin shqiptar të Baselit dhe reprezentacionit të Zvicrës, Xherdan Shaqiri.

Corriere Dello Sport raporton se skuadra e Napolit është duke u interesuar për koston e Shaqirit.

Për Shaqirin kanë shprehur interesim edhe skuadrat më të mëdha evropiane, ndër to edhe Bayern Munchen, Roma.

The two ways topspyingapps.com/ to protect your teen’s photos are make the account private

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch