Home » Sport » Në Janar edhe dy El Clasico tjera?

Në Janar edhe dy El Clasico tjera?

Nesër do të hidhet shorti dhe për fazën 1/8 e finales së Copa del Rey ndërsa ky short mund të na sjellë përsëri ndeshjen më të madhe në planet, El Clasicon.

Shorti do të hidhet nesër në ora 10 ndërsa në këtë short ndoshta të gjithë presim një tjetër El Clasico.

Ndeshjet e para të fazës 1/8 e finales zhvillohen më 4 Janar ndërsa ato kthyese më 11 Janar 2012 që do të thotë se ka gjasa që të zhvillohen edhe dy El Clasico të papritura gjatë Janarit.

Të ju kujtojmë se këto klube janë takuar edhe në sezonin e kaluar në këtë garë ku Reali e fitoi Barcën në finale me rezultat 1-0 pas vazhdimeve.

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch