Home » Lajme » Nehat Hyseni ngushëllon familjen Daci

Nehat Hyseni ngushëllon familjen Daci

E nderuara familje Daci,
Lajmi i trishtueshëm për ngjarjen tragjike dhe ikjen e parakohëshme nga jeta të djalit Tuaj të dashur, Arian Nexhat Daci, na preku thellë të gjithë neve shqiptarve nga Lugina e Preshevës që jetojmë dhe veprojmë në Kosovë.Ju lusim t’i pranoni ngushëllimet tona më të sinqerta dhe ju sigurojmë se këtë dhëmbje të madhe e ndajmë me Ju.Zoti i Madhëruar e shpërbleftë Arianin me të gjitha të mirat në xhenet!

Kryetari,Nehat HyseniPrishtinë,më 26 janar 2019

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch