Home » Lajme » Neymar: Barcelona klubi më i mirë në botë por ne do ta mposhtim

Neymar: Barcelona klubi më i mirë në botë por ne do ta mposhtim

Anëtari i Santosit,Neymar ka deklaruar se klubi Spanjoll, Barcelona janë klubi më i mirë në botë.

”Barcelona janë klubi më i mirë në botë dhe ata gjithashtu në anën e tyre kanë edhe lojtarin më të mirë në rruzullin tokësor por ne do bëjmë gjithçka që ti mposhtim ata”,tha Neymar.

The study implies that teens spyappsinsider.com who sext might be on the verge of taking their sexual intimacy to the next level

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch