Home » Lajme, Vendore » Një libër për fëmijët e Luginës & video

Një libër për fëmijët e Luginës & video

Roter Internacional të gatshëm të dhurojnë libra për nxënësit e Luginës. Nisma me titull Një libër për fëmijët e Preshevës është konfirmuar zyrtarisht edhe në emisionin e dedikuar për arsim në Radiotelevizionin Publik të Shqipërisë nga presidenti i Klubit Rotari në Tiranë, Vladimir Pulaj. Në këtë studio të ftuar ishin përfaqësuesit e Klubit Rotari dhe kryetari i komunës së Preshevës, Ragmi Mustafa.

Rtv Presheva

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch