Home » Opinione » Opinion – Qente le te lehin, por karavani shkon perpara!

Opinion – Qente le te lehin, por karavani shkon perpara!

Reagim ndaj Hamdi Ndrecajt
Mona Agrigoroaiei
Rikujtoj se i ndjeri Komandant NATO, Mirsad Ndrecajn e ka quajtur Hamdi Ndrecajn si “hajdut pulash” apo “komandant Maca”, dhe ai nuk ka te drejte te therret ne emrin e Mirsadit.
Askush nuk vë bazë në çka thotë Hamdi Ndrecaj, as familja e tij…
Sa i perket lehjeve te tij qeni se une jam spiune e DBK-se dhe BIA-s, e shoh shume qarte se e ka djegur te verteten e bere publike me ane te reagimit tim.
Se kush me ka autorizuar mua te zbardh rastin e Kumanoves nuk do te zbulosh ti ne emer te Shenasi Mehmetit dhe agjenteve te tij qe paske aq “dashuri” per ta.
Une kam ndergjegjen e paster dhe do te vazhdoj te hetoj kete rast, duke i zbuluar te gjithe bashkepunetorët shqipfolës në shërbim të sllavo-maqedonasit.
Rumani, 15 janar 2017

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch