Home » Lajme » ORGANIZATA E VETERANËVE TË LUFTËS SË UÇPMB-së: NJ O F T I M

ORGANIZATA E VETERANËVE TË LUFTËS SË UÇPMB-së: NJ O F T I M

ORGANIZATA E VETERANËVE TË LUFTËS

SË UÇPMB-së

 

NJ O F T I M

OVL e UÇPMB-së njofton qytetarët e Luginës së Preshevës se të Dielen me  26 shkurt 2012  duke filluar ne ora 11.00 do të bëhen homazhe në fshatin  Konçul të komunës së Bujanocit te vendi i rënies së Dëshmorit të Kombit Fatmir Ibishit.

Pjesmarrja e juaj nderon gjakun e Dëshmorëve

 

 

Preshevë, 25.02.2012.                                                  OVL e UÇPMB-së

Kryetar, Ramadan Ismaili

One Response

  1. i humburi thotë:

    me gjithn qef do te isha aty po qa mi be fatit jam larg dhe a e dini pse do te isha aty vetem e vetem qe ti shikoja ata karrigtaret a po vin druaj se jo se ju ftohet karriga apo frigohen se mos po ja nxen najkush tjeter … solidarizohem me ju dhe ju beft rruga sa ma e let zoti ju ndimoft

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch